Ponúkame na predaj skladovo-obchodný priestor, ktorý sa bude nachádzať na Logistickej ulici v Trnave, ktorého výstavba sa momentálne realizuje. Plánovaný termín dokončenia je leto 2024. Na obrázkoch je vizuál z projektu, pričom sa jedná o dve samostatne stojace haly o seba navzájom opreté. Predmetom predaja je pravá časť haly (pohľad z predu). Obe haly budú skolaudované ako samostatné stavby so samostatným pozemkom a súpisným číslom.

Tento priestor sa nachádza na pozemku o výmere 1237 m2 (rozmer pozemku 22,5 x 55m), pričom jeho vnútorný rozmer je 400m2 (15,2 x 26,30m). Kupujúci má možnosť si v budúcnosti vytvoriť kancelársky priestor (administratívu) aj na poschodí haly.

Po celom boku budovy bude spravená betónová cesta o šírke cca 6m, ktorá bude pokračovať až do zadnej časti. Pred budovou sa budú nachádzať 4 parkovacie státia (s prístupovým chodníkom) a na ceste na boku budovy je možnosť vyčleniť ďaľšie miesto pre parkovacie státia. V prípade záujmu si kupujúci môže vytvoriť ďalšie parkovacie státia (pre zamestnancov) vzadu za budovou.

Technické vyhotovenie haly:
Konštrukcia haly bude postavená na základovej doske (drátkobetónová rezaná podlahová doska DRAMIX) so základovými pätkami. Konštrukcia je tvorená masívnymi votknutými valcovými profilmi HEA300 (teda nejedná sa o lacnú plechovú konštrukciu), ktoré sú prepojené priehradovým väzníkom. Medzi priečnymi rámami sú v strešnej rovine kĺbovo uložené väznice profilu U160 v rastri cca 1,58 m. Stĺpy su zastužené stužením proti vetru. Plášť panelu bude vyhotovený z PIR panelov o hrúbke 120mm, na streche PIR panel o hrúbke 160mm. Zem haly bude tzv. “pancierová” podlaha (drátkobetónová rezaná pohladová doska DRAMIX) vhodná aj pre vysokozdvižné vozíky. Súčasťou haly sú aj dve garážové brány o výške 3,5m, pričom jedna bude umiestnená z boku a druhá zo zadu.

UVEDENÁ CENA JE s DPH.

V prípade záujmu poskytneme bližšie info a kompletnú stavebnú dokumentáciu.

Charakteristika

Stav Vo výstavbe Plocha pozemku 1237 m² Úžitková plocha 400 m² Parkovanie Vlastné parkovanie