Výkup nehnuteľností

Potrebujete svoju nehnuteľnosť predať čo najskôr ? Máme riešenie – výkup nehnuteľností

vykup bytu a domu trnava

Naša realitná kancelária GREY REAL so sídlom v Trnave Vám  ponúka profesionálne a seriózne riešenie v podobe výkupu nehnuteľnosti, najmä bytov, v rámci viacerých miest na území západného Slovenska (Bratislava, Nitra, Piešťany, Senec, Trnava, atď.). Naša realitná kancelária ponúka výkup nehnuteľností za cenu vo výške až 95 % z jej trhovej hodnoty, pričom dohodnutá kúpna cena Vám bude vyplatená pri podpise kúpnej zmluvy.

Naším cieľom nie je okradnúť ľudí o domov nekalými praktikami, ale pomôcť ľudom získať peniaze za svoju nehnuteľnosť v čo najkratšom možnom čase, aby vyplatili svoje dlhy a neprišli tak o svoju nehnuteľnosť prostredníctvom exekúcie alebo verejnej dražby, kde sa nehnuteľnosť speňaží za omnoho nižšiu sumu v porovnaní s našou výkupnou cenou.

Výkup nehnuteľností nie je vhodný iba pre ľudí, ktorí nezvládajú hradiť svoje záväzky, ale aj pre tých, ktorí potrebujú svoju nehnuteľnosť rýchlo predať.

Naša realitná kancelária, ktorá má za sebou roky práce v oblastí realít a výkupu nehnuteľností, realizovala výkup už desiatok nehnuteľností, čo nás radí medzi najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie firmy v tomto obore, nakoľko naším hlavným cieľom je dospieť k dohode, ktorá je výhodná pre obe strany, nie len pre našu spoločnosť.

Výhody výkupu nehnuteľnosti našou spoločnosťou:

  • rýchly, profesionálny a diskrétny prístup
  • okamžité zaplatenie kúpnej ceny pri podpise kúpnej zmluvy
  • kúpna cena až vo výške 95 % z trhovej hodnoty nehnuteľnosti
  • riešenie situácie s veriteľmi, resp. exekútormi
  • celý právny servis zabezpečujeme prostredníctvom advokátskej kancelárie
  • všetky náklady na odkúpenie nehnuteľnosti hradíme za Vás (poplatky, atď.)

Na vykúp nehnuteľnoostí, resp. odkúpenie je vhodná každá nehnuteľnosť, nezáleží teda na tom, či je staršia, novšia, zrekonštruovaná alebo v pôvodnom stave.

Ako prebieha výkup nehnuteľností:

1. Obhliadka bytu
2. Dohodnutie kúpnej ceny
3. Komunikácia s exekútormi (veriteľmi) – len ak je nehnuteľnosť zadlžená
4. Vypracovanie návrhu kúpnej zmluvy
5. Podpísanie kúpnej zmluvy + vyplatenie kúpnej ceny na Vami uvedený účet
6. Podanie návrhu na vklad na prevod vlastníckeho práva na príslušný kataster