GREY REAL – Realitná kancelária Trnava

GREY REAL je realitná kancelária Trnava, ktorá poskytuje klientom profesionálne sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností na celom území Slovenskej republiky. Našou hlavnou úlohou je nie len sprostredkovať  predaj nehnuteľnosti, ale najmä poskytnúť kompletný realitný servis. Teda tým preniesť celý rad povinností z klienta na nás. Naša realitná kancelária disponuje širokým vzdelaním a skúsenosťami v oblastí realít, čo zaručuje klientom profesionálnu úroveň poskytnutých služieb.

Naším základným cieľom je naplniť víziu, že úlohou realitnej kancelárie je, okrem iného, poskytnúť klientom nadštandardný servis, pri ktorom sa budú cítiť komfortne a bezpečne, nakoľko podstatnú časť vecí spojených s predajom, resp. kúpou nehnuteľnosti vyriešime za nich.

Ako realitná kancelária ponúkame uvedené služby aj developérskym a stavebným spoločnosťiam, ktorým vieme poskytnúť sprostredkovanie predaja nehnuteľností na základe exkluzívneho zastupovania. V rámci neho zabezpečujeme kompletné právne, finančné a marketingové služby tak, aby sa dané spoločnosti venovali len ich hlavnej činnosti – výstavbe nehnuteľností. V rámci tejto spolupráce je možné zriadiť v našich kancelárskych priestoroch akýsi showroom na prezentáciu ponúkaných nehnuteľností, napr. za účelom výberu štandardu vybavenia ponúkaných nehnuteľností.

Lucia Zelenská
Lucia Zelenská +421 949 239 502 | greyreal@greyreal.sk
JUDr. Filip Zelenský
JUDr. Filip Zelenský +421 918 396 114 | greyreal@greyreal.sk

GREY REAL – Realitná kancelária Trnava zabezpečuje nasledovné služby:

  • obhliadka nehnuteľnosti na mieste – ohodnotenie nehnuteľnosti, stanovenie kúpnej ceny, vyhotovenie fotodokumentácie
  • zverejnenie inzerátu na našej webovej stránke a na iných realitných portáloch
  • aktívne hľadanie záujemcov (platená reklama, reklamný banner, atď.)
  • vykonávanie obhliadok s potencionálnymi záujemcami
  • zabezpečenie kompletného právneho servis potrebného na prevod vlastníckeho práva k nehnuteľnosti
  • zabezpečenie finančných služieb na financovanie nehnuteľnosti – hypotekárny úveru, spotrebných úver, atď.
  • zabezpečenie komunikácie s potrebnými štátnymi orgánmi (kataster)
  • súčinnosť pri odovzdaní nehnuteľnosti

Okrem uvedených činností ponúkame aj okamžité vykúpenie, resp. odkúpenie nehnuteľnosti priamo našou realitnou kanceláriou GREY REAL v hotovosti do 24 hodín, a to pre prípad, že klient potrebuje nehnuteľnosť predať svoju nehnuteľnosť v čo najkrajší čas tak, aby mal peniaze k dispozícii ihneď po uzatvorení kúpnej zmluvy. Pre viac informácií o výkupe nehnuteľnosti pozri Výkup nehnuteľností