« Späť na zoznam
Tlačte teraz

Skladový objekt (hala) o výmere 400 m2 s administratívou v Trnave, Logistická ulica

730.000
ID-2437 - Na predaj
Exkluzívne
Skladový objekt (hala) o výmere 400 m2 s administratívou v Trnave, Logistická ulica
Stav Vo výstavbe Plocha pozemku 1237 m² Úžitková plocha 400 m² Parkovanie Vlastné parkovanie

Ponúkame na predaj novú skladovú halu nachádzajúcu sa na Logistickej ulici v Trnave, ktorej výstavba sa momentálne realizuje. Plánovaný termín dokončenia je jeseň 2023. V obrázkoch je vizuál z projektu, pričom sa jedná o dve samostatne stojace haly o seba navzájom opreté. Predmetom predaja je hala po ľavej strane (pohľad z predu). Obe haly budú skolaudované ako samostatné stavby so samostatným pozemkom a súpisným číslom. V prípade vážneho záujmu by bolo možné odkúpiť obe haly.

Jedna skladová hala sa nachádza na pozemku o výmere 1237 m2 (rozmer pozemku 22,5 x 55m), pričom vnútorný rozmer haly je 400m2 (15,2 x 26,30m). Z prednej strany haly bude vstup do administratívy (obchodný priestor, kancelária) s veľkoformátovými oknami, pričom rozmery administratívy si určí sám kupujúci, nakoľko bude potrebné si priečky vnútri domurovať podľa svojich predstáv. Vedľa administratívnej časti sa nachádza predsieň s technickou miestnosťou a miestnosťou so sociálnym zariadením.

Po celom boku haly bude spravená betónová cesta o šírke cca 6m, ktorá bude pokračovať až do zadnej časti. Pred halou sa nachádzajú 4 parkovacie státia (s prístupovým chodníkom) a na ceste na boku haly je možnosť vyčleniť ďaľší priestor pre 2 parkovacie státia. V prípade záujmu si kupujúci môže vytvoriť ďalšie parkovacie státia vzadu za halou.

Pozemok bude oplotený pletivom a z prednej časti bude betónový múr so železnou (pozinkovanou) bránou s otváraním na elektrický pohon.

Technické vyhotovenie haly – konštrukcia haly bude postavená na základovej doske (drátkobetónová rezaná podlahová doska DRAMIX) so základovými pätkami. Konštrukcia je tvorená masívnymi votknutými valcovými profilmi HEA300 (teda nejedná sa o lacnú plechovú konštrukciu), ktoré sú prepojené priehradovým väzníkom. Medzi priečnymi rámami sú v strešnej rovine kĺbovo uložené väznice profilu U160 v rastri cca 1,58 m. Stĺpy su zastužené stužením proti vetru. Plášť panelu bude vyhotovený z PIR panelov o hrúbke 120mm, na streche PIR panel o hrúbke 160mm. Zem haly bude tzv. “pancierová” podlaha (drátkobetónová rezaná pohladová doska DRAMIX) vhodná aj pre vysokozdvižné vozíky. Súčasťou haly sú aj dve garážové brány o výške 3,5m, pričom jedna bude umiestnená z boku a druhá zo zadu.

UVEDENÁ CENA JE S DPH.

V prípade záujmu poskytneme bližšie info a kompletnú stavebnú dokumentáciu.

JUDr. Filip Zelenský JUDr. Filip Zelenský
+421 918 396 114 | greyreal@greyreal.sk