GREY REAL – Realitná kancelária v Trnave – kúpa a predaj nehnuteľnosti

Ako na to ?

Kúpa a predaj nehnuteľnosti v sebe zahŕňa komplikovaný proces, v rámci ktorého sa prevádza vlastnícke právo k nehnuteľnosti, a ktorý s nami zvládnete bez problémov . Realitná kancelária by podľa nás nemala poskytnúť klientovi len sprostredkovanie predaja, resp. kúpy nehnuteľností, ale tak isto zabezpečiť namiesto neho všetky potrebné veci tak, aby bol klient predajom, resp. kúpou čo najmenej obmedzovaný a zaťažovaný.

1. OSOBNÉ STRETNUTIE

Realitný maklér sa oboznámi s nehnuteľnosťou a odporučí Vám maximálnu možnú predajnú cenu. Po jej stanovení navrhne optimálnu predajnú stratégiu vzhľadom na aktuálnu realitnú situáciu.

2. PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Nehnuteľnosť nafotíme profesionálnym fotoaparátom a s Vašou súčinnosťou pripravíme prezentáciu na realitné portály tak, aby bola predmetná nehnuteľnosť odprezentovaná čo najlepšie.

3. INZERCIA

Nehnuteľnosť inzerujeme na najvyhľadávanejších realitných portáloch. Vďaka špeciálnym softvérom Vás budeme pravidelne informovať o počte videní konkrétnej inzercie, na základe čoho môžeme prehodnotiť stratégiu predaja a upraviť ju tak, aby Vám zvýšila pravdepodobnosť predaja.

Prehľad portálov, na ktorých naša realitná kancelária inzeruje Vašu nehnuteľnosť

 

4. OBHLIADKY NEHNUTEĽNOSTI

S potencionálnymi záujemcami vykonáme vo vzájomne dohodnutom termínu obhliadku Vašej nehnuteľnosti, ktorú za Vás potencionálnym záujemcom profesionálne odprezentujeme.

5. REZERVÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Po preverení platobných možností kupujúceho uzavrieme rezervačnú zmluvu v spolupráci s renomovanou advokátskou kanceláriou, ktorá Vám je v prípade akýchkoľvek otázok a pripomienok bezplatne k dispozícií. Tiež zabezpečíme zloženie rezervačného poplatku do našej úschovy na čas do podpisu riadnej kúpnej zmluvy.

6. PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI

Okrem rezervačnej zmluvy zabezpečíme aj kompletný právny servis potrebný k prevodu vlastníckeho práva na katastri nehnuteľností, t. j. vypracovanie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad, ktoré Vám pred ich podpisovaním pošleme na pripomienkovanie a zároveň zabezpečíme podanie návrhu na vklad na kataster.

7. ODOVZDÁVANIE NEHNUTEĽNOSTI

Na mieste spíšeme vopred pripravený odovzdávací protokol s údajmi o stave meračov, ktorý bude nevyhnutný na prehlásenia odberu elektrickej energie a plynu. Pri odovzdaní nehnuteľnosti zároveň predávajúci odovzdá kupujúcemu kľúče od nehnuteľnosti a s ňou všetky súvisiace dokumenty (záručné listy, atď.)