Ponúkame na predaj rodinný dom s úžitkovou plochou o výmere 150 m² v obci Plavecký Mikuláš. Rodinný dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, štyroch izieb, kuchyne, komory, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Poschodie rodinného domu sa využíva ako odkladací priestor, polovica domu je podpivničená. Rodinný dom má nové plastové okná a podlahy, inak je v peknom pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Nachádza sa v krásnom prostredí pod Malými Karpatmi s množstvom možností na turistiku, cykloturistiku a iné. V dedine Plavecký Mikuláš sa začína náučný chodník Plavecký kras. Bratislava je od obce vzdialená 55 km, Trnava 38 km,  Malacky 32 km.
Rodinný dom leží na pozemku 1338  m² vo vlastníctve štátu, na ktorom je zriadené vecné bremeno (právo užívať pozemok každodobým vlastníkom RD), ako aj zriadené predkúpne právo v prospech vlastníka RD. S možnosťou za symbolickú kúpnu cenu odkúpiť pozemok od štátu cez Slovenský pozemkový fond.

 

Charakteristika

Počet izieb: 4 Stav: Čiastočná rekonštrukcia Plocha pozemku: 1338 m² Úžitková plocha: 150 m² Parkovanie: Vyhradené parkovanie Pivnica: 120 m² Komora: 1 Postavené: 1972