« Späť na zoznam
Tlačte teraz

starší rodinný dom s pozemkom o výmere 850m2, Dechtice

110.000
ID-2037 - Na predaj
Rezervované
starší rodinný dom s pozemkom o výmere 850m2, Dechtice
Počet izieb 4 Stav Pôvodný stav Plocha pozemku 850 m² Úžitková plocha 130 m² Terasa ÁNO Kúrenie Vlastné kúrenie Pivnica pod celým domom

Exkluzívne na predaj ponúkame starší neobývaný 4-izbový rodinný dom vhodný na rekonštrukciu s obytnou plochou 140 m2, ktorý sa nachádza v tichej uliče na okraji obce Dechtice na pozemku o výmere 850 m2.

Rodinný dom na prízemí dispozične pozostáva z predsiene, širokej chodby kúpeľne s vaňou a wc, kuchyne s komorou, dvoch priestranných samostatných izieb a jednej menšej izbe s výstupom na vyvýšenú terasu. Na poschodí sa v strede podkrovia nachádza obdĺžniková izba, tzv. manzardka s oknom. Dom je celý podpivničený.

Dom je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Má veľmi zaujímavú dispozíciu, čo ponúka viaceré možnosti rekonštrukcie. V pivnici sa nachádza novší 5 ročný plynový kotol a aj kotol na tuhé palivo. Strecha a okná sú taktiež v pôvodnom stave s výnimkou dvoch eurookien, ktoré sa nachádzajú v dvoch najväčších izbách.

Vedľa domu sa nachádza brána so širokým vjazdom na garáže. Na pozemku sa nachádza  letná kuchyňa. Prístup na pozemok je možný aj zo zadnej časti, kde sa nachádza menšia bránka.

Obec Dechtice disponuje kompletnou občiansko vybavenosťou (škôlka, škola, športoviská, potraviny, atď.) a vďaka svojej polohe ponúka nadšencom prírody krásny výhľad na Malé Karpaty, pod ktorými sa rozprestiera. Obec sa nachádza cca 30 min cesta autom z Trnavy a 20 min z Modry.

Lucia Kopčová Lucia Kopčová
+421 915 322 620 | greyreal@greyreal.sk