« Späť na zoznam
Tlačte teraz

Rodinný dom na Puškinovej ulici, Modra – Kráľová

269.000
ID-2603 - Na predaj
Exkluzívne
Rodinný dom na Puškinovej ulici, Modra – Kráľová
Stav Čiastočná rekonštrukcia Plocha pozemku 468 m² Úžitková plocha cca 160m2 m² Parkovanie Vlastné parkovanie Kúrenie Vlastné kúrenie

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v super lokalite – Puškinova ulica v Modre – Kráľová. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 468m2. Veľkou výhodou domu je, že je samostatne stojaci, teda nejde o dom v radovej zástavbe opretý o susedné domy, čo je v Modre pri starších domoch zriedkavé.

Na pozemku sa z prednej časti nachádza trojizbový rodinný dom s obytnou plochou cca 100m2 postavený v roku 1968, ktorý je napojený na všetky IS: elektrika, vodovod, kanalizácia, plyn a tento rok má byť na ulici ťahaná aj optická sieť. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, ďalšej chodby, priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou, kúpeľne, wc a dvoch samostatných izieb (z jednej je výstup na menšiu terasu). Dom je postavený z pálenej tehly a je čiastočne podpivničený.

Majiteľ domu mal v pláne dom kompletne zrekonštruovať, preto pred pár rokmi postupne začal s prácami. Dom má teda nové plastové okná a dvere, novú elektroinštaláciu, nové prívody a odpady vody, nový plynový kotol s novými radiátormi, zrekonštruovanú kúpeľňu a wc, zateplenie dvoch strán domu (sererná a východná) zatiaľ bez vonkajšej fasádnej farby.

Keďže rekonštrukcia nebola dokončená, v dome je potrebná aj ďalšia investícia – zateplenie zvyšných dvoch strán domu, natiahnutie fasádnej farby, výmena strešnej krytiny (krov ako taký je zdravý, súčasná strešná krytina je aktuálne bez závad, no pre celkový dojem bude jej výmena časom potrebná), zníženie stropov pomocou SDK dosiek na chodbách (kvôli zakrytiu novej elektroinštalácie, ktorá je na chodbách ťahaná stropom) a bežné udržiavacie práce (podlahy, stierky, maľovky).

Na zadnej časti pozemku sa nachádza ďalšia stavba postavená v roku 1983, ktorá bola pred 10-15 rokmi zrekonštruovaná tak, že na pôvodnú budovu na nadstavilo ešte jedno poschodie, čím vznikol menší domček s  obytnou plochou budovy je 60m2 (spodok 30m2 a aj vrch 30m2). V tomto domčeku, ktorý je zateplený zo všetkých štyroch strán, je komplet nová elektroinštalácia, voda, odpady, kúrenie, okná a dvere, strecha. Takže menšia investícia bude potrebná len na fasádu a rekonštrukciu interiéru. Tento dom je kompletne podpivničený.

Na pozemku sa ďalej nachádza murovaná garáž a trávnatá plocha, ktorá určite spríjemní bývanie. Na pozemku sa nájde dosť priestoru pre akékoľvek potreby nového majiteľa – terasa, záhrada, bazén, atď.

Daná nehnuteľnosť som nachádza vo veľmi lukratívnej mestskej časti Kráľová (mesto Modra), konkrétne na tichej ulici – Puškinova, cez ktorú sa dostanete priamo na turisticky obľúbenú Zochovu chatu. Mesto Modra disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou (škola, školka, zdravotné strediská, banky, supermarkety, reštaurácie, atď.) a najmä kŕasnou prírodou, keďže sa rozprestiera na úpetí Malých Karpát. Mesto Modra je známe svojou príjemnou atmosférou a kvalitným vínom.

 

 

JUDr. Filip Zelenský JUDr. Filip Zelenský
+421 918 396 114 | greyreal@greyreal.sk