« Späť na zoznam
Tlačte teraz

Priestranný 1-izbový byt v novostavbe na Hlinách, Trnava

99.000
ID-2374 - Na predaj
Exkluzívne
Priestranný 1-izbový byt v novostavbe na Hlinách, Trnava
Počet izieb 1 Stav Novostavba Úžitková plocha 38 m² Balkón NIE Kúrenie Ústredné kúrenie Pivnica 3,5 m2

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt s úžitkovou plochou 38 m2 v novostavbe na Hlinách v Trnave. Byt sa nachádza na 4. (zo 4) poschodí novšieho bytovému domu bez výťahu. K bytu prislúcha murovaná pivnica o výmere 3,5 m2, byt nemá balkón. Vlastníci bytov majú k dispozícii aj spoločný priestor pre odkladanie bicyklov a kočíkov.

Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby so spacím kútom a klimatizáciou, kuchyne s modernou kuchynskou linkou a kúpeľne spojenej s WC. Byt je orientovaný na východ a do vnútrobloku, čo poskytne novému vlastníkovi pokojné bývanie. Byt pôsobí veľmi čisto a priestranne.

Nakoľko sa jedná o novší bytový dom, v byte sú už nové medené rozvody elektrickej energie, kúrenia, vody a odpadu, takže rekonštrukcia uvedených rozvodov nebude v horizonte niekoľko desiatok rokov určite potrebná. Novosť bytového domu je možno vidieť už pri prvom pohľade na exteriér ako aj interiér domu (vstup, schodisko, pivničné priestory, fasáda, atď.).

Samotný byt prešiel v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej bola vymenená kúpeľňa (WC, sprchový kút, obklady a dlažby), kuchyňa (vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi), interiérové dvere, podlahy, nábytok, ako aj inštalovaná klimatizačná jednotka. Zároveň v tom istom roku boli vymenené aj všetky tri okná, a to za nové kvalitné okná zn. Velux. Byt sa predáva kompletne zariadený tak, ako je vidno na fotkách.

Výhodou bytu sú aj nízke náklady na bývanie (poplatok fond opráv + služby), ktoré predstavujú spolu sumu cca 75€.

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Hliny s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti je materská škola, základná škola, stredné školy, Tesco, detské ihriská, autobusová stanica, atď.

s klimatizáciou
JUDr. Filip Zelenský JUDr. Filip Zelenský
+421 918 396 114 | greyreal@greyreal.sk