Ponúkame na predaj veľký dvojpodlažný dom na Kopánke v Trnave na Pažítnej ulici v tichej uličke, ktorý ponúka viaceré možnosti využitia. RD sa nachádza na pozemku o výmere 800 m2.

RD bol stavaný so zámerom vytvoriť dve bytové jednotky so samostatným vstupom. Prvá bytová jednotka (prízemie) má výmeru 120m2 a druhá (1. poschodie) má výmeru 90m2, pričom je možnosť si obe bytové jednotky vnútri spojiť schodiskom alebo ich využívať samostatne tak, ako je tomu teraz.

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Prvé podlažie je v pôvodnom stave a tak si ho môžete celé upraviť a zariadiť podľa seba a svojich potrieb či preferencií, no je bezproblémov okamžite obývateľné. Druhé podlažie bolo kompletne zrekonštruované, čo zahŕňa elektrické rozvody, podlahy, dvere, omietky čo znamená, že si stačí pobaliť len veci, kúpiť nábytok a môže sa bývať. RD má všetky inžinierske siete a kanalizáciu.

DISPOZÍCIA

Táto nehnuteľnosť má dve podlažia.

Začiatok prvého podlažia nehnuteľnosti tvorí vstupná hala. Pokračovať sa dá aj do pravej aj do ľavej strany. Na ľavej strane nájdete kuchyňu, v ktorej sa nachádza aj špajza. Pokračovať as dá po chodbe priamo do 4 izieb. Všetky sú využiteľné ako spálne, pričom jedna z nich je priechodná – prechádza sa z nej do vedľajšej. Na tomto podlaží sa nachádza aj toaleta.

Vyššie poschodie ponúka inú dispozíciu. Po vyjdení schodov sú miestnosti na oboch stranách. Na ľavej nájdete dve izby a kúpeľnu, na pravej kuchyňu a jednu spálňu. Na tomto poschodí sa tiež nachádza aj priestranný balkón, s výhľadom priamo na záhradu.

Výhodou sú aj možnosti separátnych vchodov na poschodia. Toto ponúka škálu využiteľnosti domu –  či už na rozdelené časti domu, na prenájom jednej časti alebo oboch. 

Ďalším pozitívom je aj pochôdzna povala, ktorá má potenciál dalšieho obytného priestoru.

AUTÁ A PIVNICE

Vaše motorové aj nemotorové vozidlá si tiež nájdu svoje miesto pod strechou. Na pozemku sa totiž nachádzajú dve garáže, pričom jedna garáž je podpivničená a teda ponúka priestor na uskladňovanie.

LOKALITA

Kopánka patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality pre rodinné domy v Trnave vd’aka tomu, že ponúka pokojné prostredie a rôzne možnosti. V okolí nehnutenosťi sa nachádzajú reštaurácie, pár minút je vzdialené Tesco Expres, či iné potraviny. V okolí nájdete aj vysoké, základné, materské, či stredné školy, športový areál Slávia, kaviarne a aj kostol. Ak ste bez auta, MHD zástavka je len pár minút od domu.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi bezplatne pomôžeme.

 

Charakteristika

Plocha pozemku 800 m² Úžitková plocha 120+90 m² Parkovanie Vlastné parkovanie

Vybavenie