Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu samostatne stojaceho 4 izbového rodinnému domu na peknom pozemku o výmere 549 m2 so šírkou 20m. Rodinný dom má úžitkovú plochu 96,26 m2 a nachádza sa na Záhradníckej ulici v novovybudovanej časti obce Hrubá Borša. Kolaudácia domu bola ukončená v októbri 2022.

Rodinný dom sa predáva v štádiu holodom, vhodný na zariadenie podľa predstáv nového majiteľa. Ide o kvalitnú tehlovú novostavbu zateplenú minerálnou vlnou Isover o hrúbke 15 cm, podlahovým kúrením s plynovým kondenzačným kotlom Protherm Tiger a oknami z trojskla.

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti s plynovým kotlom a prípravou na práčku, umývadlo a toaletu.  K priestrannej obývačke spojenej s kuchyňou prislúcha komora. Ďalej pozostáva z troch obytných izieb a veľkej kúpeľne s prípravou na vaňu, sprchový kút a toaletu.

Do domu sú privedené všetky inžinierske siete (voda, plyn, elektrika), optika je dotiahnutá na pozemok. Dom má vlastnú žumpu, ale obec Hrubá Borša aktuálne na danej ulici buduje kanalizáciu, ktorá by mala byť spustená do prevádzky ešte v roku 2023.

Na pozemku pred domom sa nachádzajú dve parkovacie státia. Kolaudácia domu bude ukončená v septembri tohto roka.

V obci Hrubá Borša je kompletná občianska vybavenosť – dve materské školy, základná škola sa nachádza 4min cesty autom vo vedľajšej obci Kráľová pri Senci. Potraviny, reštaurácie, športové centrum, mulfifunkčné ihrisko, kone – jazdecká škola. Okolie obce ponúka množstvo príležitostí k rybolovu či vodným športom. Aquapark Senec je vzdialený 10min cesty autom. 

Charakteristika

Počet izieb 4 Stav Novostavba Plocha pozemku 549 m² Úžitková plocha 96,26 m² Parkovanie Vlastné parkovanie Kúrenie Podlahové kúrenie