Ponúkame na predaj nízkoenergetickú novostavbu 4 izbového rodinného domu v obci Voderady pri Trnave. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu, jeho bytové jednotky sú totožné, zrkadlovo otočené, spoločná stena je odhlučnená špeciálnym stavebným materiálom. Dom s úžitkovou plochou 160 m² leží na pozemku 340 m², prislúcha k nemu zastrešená terasa o výmere 31,5 m². K rodinnému domu prislúchajú dve parkovacie miesta na pozemku s bránou na el. ovládanie a dve parkovacie miesta pred domom. Rodinný dom nebol postavený za účelom predaja, preto na jeho výstavbu boli použité najkvalitnejšie materiály, vďaka čomu sa radí medzi pasívne / nízkoenergetické domy s minimálnymi nákladmi na bývanie.

Prízemie dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s prípravou na toaletu (geberit) a sprchou, obytnej izby so šatníkom, špajze, kuchyne spojenej s obývačkou s krbom a výstupom na terasu. Poschodie pozostáva z technickej miestnosti, veľkej kúpeľne s prípravou na sprchový kút, vaňu a toaletu (geberit), jednej malej izby so šatníkom a druhej veľkej izby so šatníkom.

Predáva sa v stave HOLODOM, obe bytové jednotky sú úplne nezávislé so samostatnými inžinierskymi sieťami a vodovodnými šachtami. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, vykurovanie je podlahové s plynovým kotlom. Obvodové murivo 40 cm ytong, zateplenie 20 cm minerálna vlna, Kanadská striekaná izolácia strechy, spodná izolácia 28 cm tvrdený polystyrén, podlahové kúrenie na prízemí aj poschodí s potermi, stierky, krb v obývačke, príprava na geberit v oboch kúpeľniach, plastové okná s trojsklom a plastové vchodové a terasové dvere.

Terasa je kompletne dokončená a pripravená na užívanie, časť pozemku tvorí spevnená zámocká dlažba s možnosťou parkovania pre dve až tri autá. Na rovinatom trávnatom pozemku sa nachádzajú aj okrasné kvetiny.

Rodinný dom sa nachádza v centre obce Voderady s kompletnou občianskou vybavenosťou – materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, potraviny, reštaurácia, detské ihrisko, športový areál, veľký park s možnosťou rekreácie a iné. Výhodou je aj rýchle napojenie na D1 (3 min.)

 

V inzeráte sa nachádzajú aj fotografie obývanej polovice dvojdomu pre lepšiu predstavu o prevedení domu v štandartde.

Charakteristika

Počet izieb: 4 Stav: Novostavba Parkovanie: Vlastné parkovanie Šatník: 3 Komora: 2